Wybierze dietę

Dieta Health

Dieta Health została przez nas stworzona na potrzeby klientów, którzy nie mają za cel postawionej spektakularnej redukcji wagi lub jej zwiększenie. Jednak przy wybranej określonej kaloryczności redukcja wagi i tkanki tłuszczowej jest jak najbardziej możliwa.

Właściwy podział makroskładników i wprowadzenie produktów zgodnych z powszechnymi zasadami zdrowego żywienia, oznacza że w zestawie składającym się z pięciu lub z czterech posiłków zawierającym jeden do dwóch mięsnych posiłków, dostarczymy odpowiedniej ilości białek, węglowodanów i tłuszczy oraz witamin, minerałów i mikroelementów. Dieta Health opiera się o produkty nabiałowe, chude mięsa drobiowe i wołowe oraz ryby i niskoglikemiczne węglowodany.

Stosowanie Diety Health pomoże wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe i identyfikować zdrowe produkty spożywcze. Należy pamiętać o tym, że samo liczenie kalorii w całodziennym zestawie posiłków nie wystarczy ponieważ niektóre produkty stymulują magazynowanie energii w komórkach tłuszczowych co prowadzi do powiększanie tkanki tłuszczowej, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej diety, którą będziecie stosować.

Jadłospis

Pobierz pełny jadłospis diet
*menu na poznań

Pobierz

Zapytaj dietetyka