Wybierze dietę

Dieta Fat-Killer

Dieta tłuszczowa Fat-Killer to niezwykle skuteczna dieta w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Jest to dieta w której wykorzystujemy produkty białkowe i wysokotłuszczowe jako źródło energii. Ilość węglowodanów ograniczamy do minimum.

Dieta jest bardzo wymagająca i raczej nie polecamy jej osobom, które dopiero zaczynają swoja przygodę z odchudzaniem. Wprowadzając odpowiedni podział makroskładników dzięki diecie tłuszczowej, uzyskujemy minimalne skoki cukru we krwi, hamujemy apetyt i poprawiamy stan układu hormonalnego.

Największą zaletą tej diety jest to, że dostarczając posiłki w odpowiedniej kaloryczności składające się z odpowiedniego rodzaju tłuszczy bez udziału węglowodanów jako szybkiego źródła energii, pozwalamy aby organizm zużywał energię z własnych zapasów tkanki tłuszczowej. W praktyce prowadzi to do redukcji tkanki tłuszczowej i utraty wagi ciała.

Potwierdzona skuteczność tej metody może zostać zwiększona poprzez wprowadzenie regularnego wysiłku fizycznego w ciągu tygodnia. Zastosowanie diety Fat-Killer wiąże się z zachowaniem ścisłych reguł dlatego zalecamy wcześniejszą bezpłatną konsultację.

Jadłospis

Pobierz pełny jadłospis diet
*menu na poznań

Pobierz

Zapytaj dietetyka