Jak Złożyć zamówienie?
 • Wybierz jedną z naszych opracowanych diet już od 40zł dziennie z dowozem. Lub ustal swoją indywidualną dietę z naszym specjalistą

 • Zamów wybraną dietę, przez formularz internetowy. Zamówienia przyjmujemy do godz 18.30 – Poznań i okolice, 48h przed zamówieniem – Bielsko i okolice

 • Na ustaloną godzinę pod wskazany adres dostarczymy zestaw posiłków. Możesz odebrać zestaw osobiście w naszej restauracji.

 • Pozostaje Tobie jedynie spożywać posiłki z naszych diet i cieszyć się zdrowym wyglądem oraz utratą zbędnych kilogramów.

Aktualności
Referencje
 • adam avatar

  Trenuję kulturystykę już prawie 25 lat. Startowałem w zawodach, przez wiele lat byłem członkiem kadry narodowej. Obecnie pomagam w przygotowaniach do zawodów innym zawodnikom, jak również zajmuję się przekazywaniem ludziom zajmującym się sportem amatorsko, jak zmienić swój styl życia na zdrowszy, a życie na bardziej dynamiczne i ciekawe. Przez wiele lat przygotowań i startów testowałem i wdrażałem różnego rodzaju diety, które są podstawą przygotowań sportowca jak i ludzi nie związanych ze sportem. Doświadczenia z tego okresu pozwoliły mi wyodrębnić sposoby żywienia i dobierania makroskładników, potrzebne do osiągnięcia dla różnych celów: zdrowego stylu życia, redukcji wagi ciała czy nabierania beztłuszczowej masy ciała. Kilka lat temu stworzyliśmy projekt „Fit Malina” – dostarczanie gotowych zestawów posiłków do domu lub pracy. Referencje naszych klientów oraz osiągane przez nich imponujące efekty w zmianie sylwetki i sposobie odżywiania, bardzo mocno motywują do dalszego udoskonalania naszego asortymentu.
  Polecam i zapraszam

  Adam Adamski
  Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski w kulturystyce.

  Adam Adamski

 • Jarosław Jakimowicz

  Na terenie Warszawy działa wiele cateringów dietetycznych. Przez długi okres czasu znajomi namawiali mnie do korzystania z usług różnych firm. Postanowiłem wypróbować Fit Malinę, która od niedawna działa na warszawskim rynku, ale posiada bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu dietetycznych posiłków.

  Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Po prawie dwóch miesiącach z Fit Maliną mogę śmiało zarekomendować tą firmę. Posiłki są bardzo smaczne, różnorodne i przede wszystkim dietetyczne. Teraz nie muszę martwić się o zbilansowane jedzenie na cały dzień. Budząc się rano otwieram drzwi i czeka na mnie Fit Malina 😉

  Jarosław Jakimowicz

 • Rader Słodkiewicz

  Kulturystyką zajmuję się już ponad 20 lat i jako zawodnik i jako trener. Trening był dla mnie zawsze przyjemnością ale monotonia diety nigdy.

  Odkąd jest Fit Malina wszystko się zmieniło i kształtowanie formy jest łatwiejsze bo po pierwsze: posiłki są w pełnej zgodzie z makro mojej diety, po drugie wyśmienicie smakują!

  Dietetyczne jedzenie nie musi być udręka a może być przyjemnością!!! Bo pamiętajcie, że dieta to najważniejszy element układanki w drodze do wymarzonej sylwetki!!! Więc bez wymówek!!!

  Radek Słodkiewicz

 • Robert Piotrkowicz

  Witaj przyjacielu!

  Osiągnięcie wymarzonej sylwetki w kulturystyce zawodowej to nie lada wyzwanie. Fit Malina bardzo ułatwiła mi trudne kwestie diety i systematycznego jedzenia. Regularność spożywania zbilansowanych posiłków o określonej kaloryczności jest kluczem do sukcesu w moim sporcie i w życiu! Spędzam na treningach, w pracy i w podróży większość dnia, trudno znaleść mi czas na zakupy i na przygotowanie wielu dań na cały dzień i to codziennie, siedem dni w tygodniu. Fit Malina myśli za mnie! Olbrzymia wygoda połączona z gwarancją smaku, jakości produktów i ogromną różnorodnością potraw!
  Szczerze polecam!

  Robert Piotrkowicz IFBB Profesional Champion
  Mistrz Świata w kulturystyce extremalnej

  Robert Piotrkowicz

 • Robert Kaźmierczak

  Sportowy wysiłek fizyczny oraz zdrowa zbilansowana dieta to dwa nieodzowne elementy, które pomagają w uzyskaniu nienagannej sylwetki, dają dobre samopoczucie i dzięki temu jesteśmy bardziej efektywni w życiu zawodowym ale także w tym prywatnym. Dzięki zdrowemu, regularnemu odżywianiu mamy w sobie dużo więcej pozytywnej energii, nie popadamy w kompleksy i czujemy się dobrze w swojej skórze. Firma Fit Malina to moim zdaniem jedyne miejsce w Poznaniu gdzie można uzyskać profesjonalna poradę i przede wszystkim nietuzinkową, smaczną dietę dopasowaną do potrzeb klienta, która zostanie dowieziona we wskazane miejsce. Nie ważne czy spędzasz czas na siłowni, lubisz biegać lub preferujesz inną aktywność fizyczną, szeroka gama diet oraz wysoka jakość produktów pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów. Trenując ponad 20 lat sporty walki, korzystałem z wielu dietetycznych cateringów dzięki czemu mam bardzo dużą skalę porównawczą i z czystym sumieniem polecam firmę Adama Adamskiego – Fit Malinę.

  Robert Kaźmierczak międzynarodowy instruktor Krav Maga, Czarny pas drugiego stopnia Krav Maga.

  Robert Kaźmierczak

Partnerzy

Kalkulator BMIKalkulator BMR